"Підтримати"
Новини
Всі новини

Саакашвілі запрошують до прокуратури Київської області

Саакашвили приглашают в прокуратуру Киевской области

Прокуратура Київської області висловлює подяку Міхеілу Саакашвілі за активну позицію у боротьбі із корупційними правопорушеннями та просить сприяння у проведенні розслідування

Прокуратура Київської області висловлює подяку голові Одеської обласної державної адміністрації М. Саакашвілі за надану інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки через маніпулювання вартістю розмитнення товарів на різних митницях України, у тому числі і функціонування так званої «горіхової мафії».

Процесуальним керівником прокуратури Київської області викликано Главу Одеської області для надання інформації щодо відомих йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці до приміщення прокуратури. Вказаний виклик М. Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства.

"Лише спільними зусиллями, активною і безапеляційною позицією правоохоронних органів та громадських активістів корупція в Україні буде знищена"
- йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Київської області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини