"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ігор Коломойський підтвердив наявність невиконаного угоди з Петром Порошенко

Игорь Коломойский подтвердил наличие невыполненного соглашения с Петром Порошенко
Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що після його відставки з посади губернатора, деякі частини угоди між ним і президентом Петром Порошенком не були виконані. Коломойський не став розкривати всієї угоди, посилаючись на її конфіденційність, але розповів, що в ньому не згадувався Приватбанк, а також виплата боргу "Укрнафти", — повідомляє Лівий берег.

“Документ носить конфіденційний характер. Можу лише зазначити, що якісь речі не були виконані", — сказав Коломойський.

“Угода ділиться на дві великі частини. Є речі економічного характеру, політичного, інформаційного, а є особистісні питання. Мене цікавило, щоб людей, яких я запросив на роботу, для яких був моральних авторитетом, щоб їх не чіпали", — сказав Коломойський.

За словами Коломойського, гарантами угоди між ним і Порошенко були заступник глави адміністрації президента Борис Ложкін і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Читайте на InfoKava.com: Порошенко і Коломойський все вже вирішили

“Гарантами були і Ложкін, і Аваков. Угоди полягало двома сторонами: з однієї — Порошенко і Яценюк, з іншого — Коломойський і Боголюбов. А Ложкін, Аваков, Турчинов є ... носіями еталона домовленостей. Тобто, вони не зможуть сказати, що то було, а чого не було", — сказав Коломойський.

Говорячи про "Укрнафту", Коломойський заявив, що це не згадувалося в угоді з президентом. "По "Укрнафті" не було Жодних зобов'язання. Я ніякі борги не зобов'язаний виплачувати. Я ж не є "Укрнафтою", — сказав він.

Коломойський пояснив, що домовленість з Порошенком була усною, і він нічого не підписував. "Це як "дорожня карта", на базі якої є усна домовленість і усне розуміння", — сказав Коломойський.


Джерело: ukrrudprom.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини