"Поддержать"
Новости
Все новости

Присяга Андрія Садового інтересам Львова. ВІДЕО

Присяга Андрія Садового інтересам Львова. ВІДЕО

Перша сесія розпочалася Гімном України у виконанні хору «Гомін». Голова міської виборчої комісії Ігор Сліпецький оголосив результати виборів та зачитав список обраних депутатів. Текст присяги зачитав депутат Львівської міської ради 7-го та попередніх скликань Юрій Кужелюк: "Присягаю на вірність українській державі. Присягаю дотримуватись Конституції України та законів України. Присягаю обов’язки депутата виконувати чесно та сумлінно в інтересах громади міста Львова", - йшлося у присязі.

Міський голова Львова Андрій Садовий склав урочисту присягу на пам’ятках давньої культури Львова, клейнодах міського голови -- Львівське Євангеліє, свідок найвищої присяги – книга української братської громади міста XVII століття; ланцюг бургомістра, що символізує нерозривність та обов’язок співпраці радників, а також міцність волі та духу львів’ян; печатка – символ владних повноважень та правомірності рішень; Церемоніальні ключі від історичних брам міста – знак довіри та відповідальності перед громадою.


Читайте на InfoKava: Если бы я жил во Львове проголосовал за Садового. Сергей Лещенко

Опісля виступили з привітаннями глави релігійних конфесій Львова, зокрема владика Венедикт від УГКЦ. "Життя всіх вас поділило по партіях, блоках, більшості, меншості, зичу вам одне - щоб ви трохи забували до кого ви належите, а по-перше пам’ятали, що ви християни, потім пам’ятали, що ви львів’яни. Зичу вам мати довіру один до одного, адже кожен з нас дивиться на світ по-іншому і має право на свої погляди та переконання. Зичу вам, щоб ви знімали свої окуляри або пробували подивитись на світ через інші окуляри", -- сказав владика Венедикт, якого цитує прес-служба міськради Львова.

Згодом виступили голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова облради Олександр Ганущин, колишні міські голови Львова Василь Куйбіда і Василь Шпіцер, Герой України, Академік НАН України Ігор Юхновський.

"Коли я думав, що найважливіше є для держави, я ввів таке означення «причетність» - бути причетним до держави, до міста. Причетність має дві ознаки – патріотизм та сплату податків. Патріотизм виховується в школі, тому найважливіше для України зараз – освіта. Всі діти, не залежно від волі їхніх батьків, мають закінчити 12 класів української школи в усій країні. Друга ознака причетності – сплата податків. Держава бідна, уряд не має грошей, місто не має грошей. Разом з тим, є маса людей, які працюють, заробляють, але не платять податків. Це є велика біда, з якою ви маєте справитись", -- сказав депутатам і міському голові Ігор Юхновський.

Після завершення урочистої сесії депутати Ігор Корончевський та Уляна Пак поклали квіти на могили бійців АТО на полі почесних поховань №76. А Назар Палідович та Мар’яна Батюк поклали квіти на могилу голови Львівського виконавчого комітету 1-го демократичного скликання Богдана Котика.


Источник: lvivexpres.com

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость