"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні створять Агенцію з захисту прав військових

 

Україна планує створити Агентство з питань захисту прав військовослужбовців для боротьби зі зловживаннями у Збройних силах та забезпечення прозорості, запуск якого очікується найближчим часом.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань соціального розвитку Наталія Калмикова під час заходу "Права військовослужбовців: спільні кроки на шляху до Перемоги".

"Після консультацій з Уповноваженим з прав людини, профільними департаментами, представниками громадськості, які тривали з моменту приходу нашої команди, вирішено створити Агенцію захисту прав військовослужбовців у складі Міністерства оборони України. Метою створення даної агенції є зловживання та інші правопорушення в ЗСУ, а також створення умов для того, щоб діяльність ЗСУ була підзвітною та прозорою для суспільства", - сказала вона.

За її словами, Агенція допомагатиме запобіганню порушень прав військовослужбовців, буде перешкоджати практиці неефективного витрачення ресурсів та поганого правління.

"У склад даної Агенції увійдуть відділи, які будуть займатися моніторингом та аналітикою випадків порушення прав, які надходять різними каналами до Міноборони, як письмові звернення, так й телефонні звернення та аналітика тією інформації, яка є в соціальних мережах. Також будуть входити гендерні радники, відділ проведення перевірок, а також буде залучатися громадськість в якості дорадчого органу", - сказала Калмикова.
"У нас проходять юридичні процедури, ми підготували сам концепт, ми його узгоджуємо. Ми плануємо найближчим часом запустити (Агенція – ред.) й проінформувати громадськість, ЗМІ й всю спільноту про те, що тепер є цей орган до якого можна звертатися й отримати підтримку та захист", - сказала Калмикова.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме