"Підтримати"
Новини
Всі новини

Названо найвідоміше слово 2023 року

 

Видавництво словника англійської мови Collins English Dictionary оголосило найвідомішим словом 2023 року абревіатуру штучного інтелекту — «ШІ». Лексикографи заявили, що використання «прискорилося» і термін став домінуючим у розмовах в цьому році. Про це повідомляє  сайт онлайн-словника англійської мови.

«ШІ», термін, який описує «моделювання розумових функцій людини за допомогою комп’ютерних програм», був названий Collins «Слово року 2023». Штучний інтелект, що вважається наступною великою технологічною революцією, отримав швидкий розвиток і про нього багато говорили в 2023 рік», - ідеться в блозі видавця.

Повідомляється, що компанія прийшла до цього слова після аналізу Collin Corpus, бази даних, яка містить понад 20 мільярдів слів із письмовими матеріалами з веб-сайтів, газет і журналів, опублікованих у всьому світі.

«Ми знаємо, що цього року "ШІ" був у центрі уваги завдяки тому, що він розвивався і швидко став настільки ж повсюдним і вбудованим у наше життя, як електронна пошта, потокове передавання чи будь-які інші колись футуристичні, а тепер повсякденні технології», - зазначив керуючий директор Collins Алекс Бікрофт.

Таким чином, "ШІ" очолило список слів, які потрапили до короткого списку аналізаторів слів Collins. Іншим словом у списку було "Bazball" - стиль крикету, у якому сторона, що б'є, намагається перехопити ініціативу, граючи в дуже агресивній манері.

Деінфляція, ультрапроцесинг, дебанкінг, семаглютидія та жадібність також фігурували у списку.

Раніше міністри цифрових технологій і лідери країн G7 (Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Велика Британія і США) взялися за кодекс поведінки для розробників генеративного штучного інтелекту.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме