"Підтримати"
Новини
Всі новини

Перед продажем тютюнових виробів в інтернеті у покупця запитають вік

Веб-сайти, які продають тютюнові вироби, тепер повинні перевіряти вік користувачів, перш ніж дозволити їм купувати товари, таке рішення ухвалив Кабмін. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок попередньої ідентифікації віку користувачів веб-сайтів виробників, імпортерів пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та/або електронних сигарет. Це означає, що веб-сайти, які продають ці продукти, тепер повинні перевіряти вік користувачів, перш ніж дозволити їм купувати товари. Ідентифікація віку буде здійснюватися за допомогою документа, що посвідчує особу, засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Також 10 серпня Верховна Рада України ухвалила закон №9315, яким передбачена заборона продажу тютюнових виробів в магазинах безмитної торгівлі (Duty Free).

У пояснювальній записці до нормативу зазначається, що прийняття законопроєкту сприятиме руйнування схеми ухилення від оподаткування ПДВ та акцизним податком під виглядом здійснення операцій з продажу тютюнових виробів магазинами безмитної торгівлі.

Джерело:  УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме