"Підтримати"
Новини
Всі новини

Рада зробила крок до повернення 30 тисяч військовим - далі пошук джерела фінансування

Депутати Верховної Ради проголосували за повернення виплат військовим у розмірі 30 тисяч гривень.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко у Telegram.

"За проголосували 277 народних депутати. Доплати діятимуть до кінця періоду воєнного стану. Важливо! Доплати повернули не лише військовим, а й працівникам ДСНС та поліцейським", - зазначив парламентарій.

Водночас член Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Ярослав Железняк зазначив, що "правка повертає надбавку захисникам шляхом економії на скорочені зарплати для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). І тут головне, щоб повернення надбавок спрацювало:

- скоріш за все потрібно змінювати Бюджет
- обмеження на зарплати до 10 мінзарплат - це дуже мала економія. Навіть на 2% від запланованих видатків не вистачить. Нагадаю, що ми в день на виплати військовим витрачали 2,7 млрд грн".

"Я б поки не так однозначно стверджував, що повернули. Поки правильно буде: "грошове забезпечення працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ/ДП обмежили до десяти розмірів мінімальної заробітної плати", - додав він.

Депутат Дмитро Разумков розповів, що представники депутатського об’єднання "Розумна політика" внесли правку, яка передбачає "повернення виплат у 30 тисяч військовим, службі цивільного захисту, поліцейським за рахунок обмеження зарплат топ-посадовцям". Рада підтримала її 254-ма голосами.

Але, зазначимо, треба пам'ятати, що будь-яке рішення Верховної Ради матиме під собою підг'рунтя тільки тоді, коли, коли у проголосованому документі буле вказане джерело фінансування. Поки що тієї економії, про яку говорять депутати, вистачить на покриття дуже малої частини виплат. Тож, розслаблятися тим, хто створював петицію, вимагав повернення поправок у Раді, голосував - рано.

Джерело: Цензор НЕТ https://censor.net/ua/n3411221


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини