"Підтримати"
Новини
Всі новини

За рік війни українці переказали більше грошей за кордон, ніж отримали в Україні

За даними Національного банку України (НБУ), за час війни українці вивели з країни більше грошей, ніж отримали з-за кордону.

НБУ опублікував інфографіку, яка показує, що з початку війни в Україну стало надходити менше грошей з-за кордону, а переказувати стали більше. У 2022 році в країну надійшло грошових переказів на загальну суму $13 млрд, що на 13,5% менше порівняно з попереднім роком, інформують Економічні новини.

Однак ця сума не повністю перекрила виведення коштів українським населенням. Адже з травня по грудень 2022 року українці здійснили карткові операції за кордоном на загальну суму до 361,4 млрд грн, що еквівалентно майже $10 млрд за середнім курсом.

 У НБУ пояснили, що не збирали карткові звіти на початку війни і не мають точної інформації за перші чотири місяці (січень-квітень).

У НБУ також підкреслили, що $13 млрд грошових переказів, отриманих у 2022 році, надійшли з усіх джерел, включаючи офіційні канали, такі як банки, міжнародні системи грошових переказів та поштові відділення, а також неофіційні джерела, такі як перекази “з рук в руки”.

До п’ятірки країн, з яких надійшло найбільше коштів через системи грошових переказів, увійшли Італія, Ізраїль, США, Німеччина та Польща.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини