"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українці за кордоном зможуть отримати дублікат свідоцтва про народження

Українські консули за кордоном зможуть видавати дублікати свідоцтв про народження. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Повідомляється, що проблема щодо допомоги українцям, які через війну виїхали за кордон або були депортовані на територію країни-агресора й при цьому втратили документи обговорювалась на засіданні Координаційного штабу з питань повернення в Україну громадян з ТОТ та третіх країн, проведеного під головуванням Віцепрем’єрки України Ірини Верещук.

Так, ухвалили рішення ініціювати зміни до Інструкції про порядок реєстрації актів громадянського стану в дипломатичних представництвах та консульських установах України, затвердженої спільним наказом Мін’юсту та МЗС від 23.05.2001 № 32/5/101. Зокрема, в частині, що стосується обмежень надання дублікатів актів цивільного стану.

«Передбачається надати можливість консулам дипустанов України за кордоном надавати дублікати свідоцтв про народження громадянам України. Крім того, прийнято рішення спільно з Центром прав людини ZMINA опрацювати можливість розширити на період воєнного стану коло осіб-родичів дитини, які зможуть отримати дублікат свідоцтва про народження в Україні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 14 листопада набирає чинності постанова уряду щодо оформлення та видачі посвідчення особи на повернення додому.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини