"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Укренерго" просить українців про підтримку та усуває наслідки ракетних атак

Через сьогоднішні ракетні атаки російських терористів пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми одразу в кількох регіонах. "Укренерго" просить українців, по можливості, обмежувати користування електроенергією там, де вона є, і не впадати у відчай там, де її зараз немає - співробітники енергетичних мереж працюють над усуненням наслідків обстрілів.

Для усунення наслідків о 17:00 Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для застосування графіків аварійного відключення  електропостачання для промислових та побутових  споживачів в усіх регіонах України.

Наразі обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об'єкти і тримати систему збалансованою.

«Укренерго» разом з операторами розподільчих мереж робить все можливе для того, щоб відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру в найкоротші терміни. Ремонтні бригади працюють цілодобово. 

Просимо українців про розуміння і допомогу. Запитання собі “Що я можу вимкнути” і вимикання зайвого  – це допомога нам на енергетичному фронті.
 
Підписуйтесь на соцмережі НЕК “Укренерго”, щоб бути в курсі офіційної інформації:

Facebook: https://www.facebook.com/npcukrenergo 

Telegram: https://t.me/Ukrenergo


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини