"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кого зараз мобілізують у першу чергу - Олексій Резніков

В Україні оголошена чергова хвиля мобілізації. Але це не означає, що брати до армійських лав братимуть всіх без розбору - ЗСУ потрібні спеціальні фахівці.

На сьогодні Збройним силам України потрібні конкретні спеціалісти, а не збільшення загальної кількості особового складу. Про це в інтервʼю Голосу Америки розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

«Завдання з мобілізації визначаються Генеральним штабом. Тобто, вони оцінюють кількість сил та засобів, які їм потрібні на той чи інший момент ведення бойових дій. Вони оцінюють втрати. Саме Генеральний штаб знає, на якому напрямку, в якому виді силам або військам потрібно заміщення зробити або бригаду відвести на відновлення боєздатності, і замість них ввести резерв. Вони оцінюють цю ситуацію. Наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовольняються через пошук конкретних фахівців», - сказав він.

За словами Резнікова, зокрема, йдеться про операторів безпілотників, спеціальних айтішників та артилеристів.

«Ми вже достатню кількість (людей – ред.) мобілізували до лав Збройних сил, і не тільки до ЗСУ. Зараз потрібні конкретні фахівці. Це можуть бути оператори БПЛА, спеціальні айтішники, зв’язкові, артилеристи і так далі. Особливо на фоні того, що ми отримуємо сучасне військове обладнання натівського стандарту, то відповідно нам і фахівці потрібні, які спроможні швидко опанувати такі системи. Що ми так ефективно й робимо», - додав він.

Джерело: Укрінформ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме