"Підтримати"
Новини
Всі новини

Батьки українських школярів вважають, що очне навчання в умовах війни небезпечне

Українські батьки вважають, що очне навчання дітей у школах в умовах нинішньої ситуації - небезпечне для дітей.

Понад 60% батьків вважають, що новий навчальний рік не варто розпочинати очно навіть у тих закладах освіти, де дотримано всіх норм безпеки. 13,8% батьків обрали для дітей офлайн-навчання.Такі дані опитування оприлюднив на своїй сторінці у Facebook освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

"Більшість батьків - 62,5% обрали для своєї дитини дистанційну форму здобуття освіти у новому навчальному році. Ці результати відповідають результатам нашого опитування в запитанні щодо загальної думки батьків щодо того, чи варто розпочинати очний освітній процес там, де це безпечно. І лише 13,8% від усіх батьків обрали очне навчання в закладі освіти", – ідеться у повідомленні.

Участь в опитуванні взяло 25 230 батьків здобувачів освіти, які перебувають в Україні.

З них батьки: школярів - 89%; вихованців закладів дошкільної освіти - 8,2%; здобувачів закладів фахової передвищої освіти -1,2%; здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти - 0,5%; закладів вищої освіти - 1%.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в Україні місцева влада повинна до вересня завершити підготовку шкіл для забезпечення офлайн-навчання, зокрема обладнати бомбосховища.

Нагадаємо, лише 19% навчальних закладів України мають належні захисні споруди для учасників освітнього процесу і готові до очної форми навчання. Про це повідомила пресслужба ДСНС. 

За інформацією відомства, більш ніж 26 тисяч закладів, освіту в яких здобуває близько 7,6 мільйонів школярів та студентів, потребують укриттів. Натомість 2,9 тисячі закладів мають власні захисні споруди. Ще частина використовує для укриття переобладнані будівлі іншого призначення.

Только 19% учебных заведений Украины имеют надлежащие защитные сооружения для участников образовательного процесса и готовы к очной форме обучения. Об этом сообщила прессслужба ГСЧС.

По информации ведомства, более 26 тысяч заведений, образование в которых получает около 7,6 миллионов школьников и студентов, нуждаются в укрытиях. 2,9 тысячи заведений имеют собственные защитные сооружения. Еще часть использует для укрытия переоборудованные постройки другого назначения.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме