"Підтримати"
Новини
Всі новини

Війна в Україні може затягнутися на 10 років, - CNBC

Міжнародні дослідники вважають, що війна в Україні може перетворитися на заморожений конфлікт з російською федерацією, який триватиме понад десять років.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNBC.

Аналітики вважають, що захоплення росіянами Сєвєродонецька виглядає все більш імовірним. У разі окупації міста разом з Лисичанськом окупанти отримають повний контроль над Луганською областю. Якщо росіяни досягнуть успіху на цьому напрямку, вони, ймовірно, перемістять увагу на Донецький регіон, близько половини якого вже окуповано.

Директор зі стратегії, технологій і контролю над озброєннями в Міжнародному інституті стратегічних досліджень Вільям Альберке вважає, що є ймовірність того, що російська лінія оборони десь впаде. Тоді окупантам доведеться стягувати війська з Сєвєродонецького фронту і направляти їх на північ, до Харкова чи Херсона.

Альберке висловив побоювання, що якщо Україна не зможе зруйнувати частину російської лінії, почне відштовхувати їх армію, це змусить країну-агресор ще сильніше зменшити її територіальні амбіції. Тоді може виникнути «напівпостійний заморожений конфлікт, який триває десятиліття або більше».


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме