"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна не прийме хасидів в Умані

Хасиди цього року не зможуть побувати в Умані на щорічному святкуванні свята Рош га-Шана - війна в Україні не дозволить гарантувати безпеку паломників.

Україна не зможе прийняти цього року паломників для відзначення свята Рош-а-Шана. Єдина причина цього – це розв'язана Росією війна, пояснює речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, пише УНН.

"Єдина причина - це війна Росії проти нашої держави. В умовах обстрілів російськими військами цивільної інфраструктури в українських містах ми не маємо можливості ґарантувати безпеку іноземних туристів", - написав Ніколенко у Facebook.

З його слів, ситуація зміниться після завершення війни, яку Україна наближає своєю боротьбою.

"Розраховуємо, що і інші наші партнери, зокрема Ізраїль, наближатимуть її завершення своєю рішучою підтримкою України", - підкреслив дипломат.

Раніше сьогодні посольство у Державі Ізраїль повідомило, що Україна цього року не допустить паломників до Умані на Рош га-Шана через воєнні дії, які тривають у країні.

Свято Рош га-Шана набуло в Україні статусу національного. Щороку на святкування єврейського нового року до Умані приїжджає від 30 до 50 тисяч паломників із різних країн.

Торік на святкування Рош га-Шана до міста Умань прибуло понад 29 тисяч паломників-хасидів.

Джерело: УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини