"Підтримати"
Новини
Всі новини

У російсько-українській війні загинули 32 журналісти

З моменту початку повномасштабної війни в Україні російські вбили 32 журналісти, у тому числі й представники преси інших країн. Про це написав у Твіттері міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Цього року День журналіста має особливий присмак гіркоти. 4-й місяць повномасштабної війни – і ми втратили 32 журналісти… За 8 років війни ми втратили ще більше. Вічна пам'ять нашим борцям передового інформаційного фронту. Усі журналісти сьогодні, які працюють 24/7 – ви герої. Ми ведемо гібридну війну, першу таку масштабну в історії світу, і ваша роль сьогодні неоціненна. Як і ваша відповідальність, ваша відданість справі, завзятість та сміливість", – написав Ткаченко.

Суспільству дуже потрібний правдивий, неупереджений погляд на події, який при цьому не видавав би військових таємниць. Цінність журналістів на передовій та в тилу тому, що вони доносять людям правду про події, факти протистоять ворожій пропаганді, підтримують віру у ​​перемогу. І їхня робота має бути такою, яка не піддавалася б сумніву, а цьому сприяє лише правдиве слово.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини