"Підтримати"
Новини
Всі новини

Термін життя колаборантів півроку – мер Мелітополя Іван Федоров

У Мелітополі колаборантам не вдалося відновити навчальний процес у школах завдяки чіткій позиції вчителів та керівників шкіл.

Мелітопольський міський голова Іван Федоров подякував освітянам за принциповість. А колаборантам в особі Галини Данильченко та Олени Шапурової порадив, якщо вони хочуть "зробити живим щитом дітей, то нехай починають зі своїх"

Під час сьогоднішнього прямого ефіру Іван Федоров також зазначив, що колаборанти та окупанти розуміють, що прийшли ненадовго, тому грабують усі поспіль. Активно вивозять техніку, обладнання із заводів і навіть меблі з підприємств до Криму та Чечні.

- Посудіть самі, якби прийшли всерйоз і надовго, то розвивали б територію. А вони крадуть нашу сільгосптехніку та вивозять до Криму, щоб швидко збагатиться, – зазначив Іван Федоров.

Окремо законно обраний мер міста звернувся до посібників окупантів:

- Подивіться новітню історію України та, як на окупованих територіях, наприклад, у Криму, чинили з колаборантами. Термін життя їх недовгий - не більше ніж півроку. Тому, якщо ви собі відміряли такий термін, то колаборантство – це ваше все, – спрогнозував майбутнє держзрадників Іван Федоров.

Десять днів, починаючи з 16.00 26 березня в Мелітополі та районі зникли стільникові зв'язки та інтернет. Тисячі рідних та близьких мелітопольців перебували у незнанні.

Тимчасово окупований Мелітополь досить довго залишався в інформаційному вакуумі. У місті не було ні Інтернету, ні стільникового зв'язку. Щоб додзвонитися рідним людям, доводилося "винаходити велосипед". Частково днями заробив Водафон та провайдери Медіана та Квазар Лінк. Ходили чутки, що зв'язок вже й не з'явиться, а буде російський оператор, а інтернет нібито тягнуть із Криму.

Зараз мелітопольці діляться радістю новиною - у місті з'явився зв'язок. І Водафон та Київстар. Додзвонитися поки що дуже складно, мережа перевантажена. Але можна надсилати смс.

У Мелітополі колаборант Мелітопольського промислово-економічного коледжу Олена Шапурова змушує студентів переходити на російську програму навчання.

У цьому навчальному закладі поновили навчальний процес. Студенти повідомляють, що директриса співпрацює з військово-цивільною адміністрацією та пропонує продовжити вчений процес, але за російською програмою та з російськими підручниками.

- Усіх змушує виходити на навчання за російською програмою. Коли ми сказали, що сьогодні проблемно доїхати до коледжу – немає грошей, вона сказала, що за пропуски буде не атестації. Усіх, хто не вийде – обіцяла відрахувати, – пишуть до редакції студенти.

Олена Шапурова стверджує, що навчальний процес продовжується за програмами, затвердженими у вересні 2021 року, але ким вони затверджені не вказує.

Джерело: ЗМІ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме