"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні - дипломатичний десант для допомоги на тлі російської загрози

В Україні - дипломатичний десант для допомоги на тлі російської загрози

Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі у понеділок, 17 січня, прибула до України, де вже встигла зустрітися із прем'єр-міністром Денисом Шмігалем. Прибули також міністр закордонних справ Данії Йєппе Кофод, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок та двопартійна делегація Конгресу США.

“Радий зустріти у Києві главу МЗС Канади Мелані Жолі. Вдячний за цей важливий прояв підтримки та відкритість до зміцнення відносин між Україною та Канадою. Розраховуємо на продуктивний діалог щодо розширення угоди про вільну торгівлю", - написав Шмігаль.
Міністр перебуватиме з візитом в Україні 17-18 січня на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.
За даними МЗС України, у вівторок глави української та канадської дипломатій проведуть переговори, ключовими темами яких стануть протидія російській агресії, консолідація подальших кроків щодо стримування РФ, зміцнення сектору безпеки України.
Міністри обговорять актуальні питання двосторонньої співпраці України та Канади, зокрема у торговельній, економічній, освітній та візово-міграційній сферах.
В Україну прибули також міністр закордонних справ Данії Йєппе Кофод, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок та двопартійна делегація Конгресу США.
Візити відбуваються невдовзі після переговорів США, ОБСЄ та НАТО з представниками РФ щодо так званих гарантій безпеки, яких вимагає Росія.
Анналена Бербок зустрінеться у Києві з президентом України Володимиром Зеленським та колегою Дмитром Кулебою. Наступного дня у неї заплановано зустріч у Москві з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим. За словами Бербок, вона хоче використати "канали комунікації на різних рівнях".
Цього місяця також має відбутися спільний візит Бербок та глави МЗС Франції Жана-Іва Ле Дріана до ліній розмежування на Донбасі. Дати візиту уточнюються.
Йєппе Кофод вже зустрівся з главою МЗС України Дмитром Кулебою та відвідав лінію розмежування у зоні проведення Операції об'єднаних сил на сході країни. Під час візиту сторони обговорять подальшу консолідацію міжнародної підтримки України у протидії російській агресії, кроки щодо збільшення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій, просування європейської інтеграції України.
"16 січня глава датської дипломатії відвідав лінію розмежування в зоні проведення Операції об'єднаних сил, де особисто ознайомився з актуальною ситуацією з безпекою, наслідками російської збройної агресії та практичними кроками, які український уряд робить для покращення умов життя та підвищення безпеки для людей, які проживають по обидва сторони лінії розмежування", - повідомили у МЗС.
УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини