"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ми маємо справу з майже мільйонним військом Росії, нагадеє Головком ЗСУ

Ми маємо справу з майже мільйонним військом Росії, нагадеє Головком ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, коментуючи кількість російських військових біля кордонів України, закликав не зациклюватися на цифрі в 100 000, тому що через тиждень їх може стати і 800 000. В інтерв'ю Укрінформу він нагадав, що ми маємо справу з усією армією РФ,а це майже мільйон військовослужбовців.

Після засідання Військового комітету НАТО на рівні начальників генштабів у Залужного запитали, чи усвідомлюють союзники, що зараз Україна забирає на себе щонайменше 100-тисячне угруповання російських військ, які в іншому випадку могли б бути передислоковані кудись ближче до кордонів Альянсу.
"Мені, як людині військововій, не подобається ця цифра в 100 000. Повірте мені, що післязавтра ця цифра може становити 210 000, а через тиждень – 780 000, – у РФ є для цього всі можливості. Давайте говорити про це прямо і відкрито: ми зараз маємо справу з армією РФ, що сьогодні налічує майже мільйон військовослужбовців", – сказав головком ЗСУ.
За словами Залужного, на засіданні Військового комітету він довів до партнерів, що "це не ілюзія, це реальна загроза", і треба враховувати, що Україні протистоїть агресор із майже мільйонним військом. За підсумками спілкування з колегами у Залужного склалося "стійке враження": вони все ясно і чудово розуміють з військової точки зору. За його словами, "люди військові простіше дивляться на речі, що дозволяє їм робити абсолютно правильну оцінку ситуації".
Він також зазначив, що отримати військову допомогу чи залучити військових НАТО до операцій в Україні буде неможливо, і всі це розуміють. Проте Україна сподівається на політичний вплив НАТО.
У Білому домі повідомили, що адміністрація президента США Джо Байдена і Пентагон перебувають у постійному контакті з українською владою та командуванням ЗСУ.

Довідка
З боку РФ біля кордонів України зосереджено майже 100 000 солдатів і безліч бойової техніки, за винятком гібридної армії в ОРДЛО. Кремль продовжує стягувати війська. Йдеться про можливе нове вторгнення цієї зими, або про залякування України.
9-13 січня 2022 року в Європі пройшла низка зустрічей між представниками США, НАТО та РФ, необхідність яких була викликана скупченням російських військ на кордоні України і можливим новим військовим вторгненням РФ. LIGA.net вела хроніку.
Liga.net


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини