"Підтримати"
Новини
Всі новини

МЗС РФ попередило США: "Ми не блефуємо і маємо план на випадок відмови"

МЗС РФ попередило США: "Ми не блефуємо і маємо план на випадок відмови"

Росія продовжує наполягати, щоб рішення саміту НАТО 2008 року щодо перспектив членства України та Грузії було відкликано. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков в інтерв'ю журналу "Міжнародне життя". Він також попередив, що Росія має план на випадок, якщо США і НАТО відмовляться від надання гарантій.

"Коли ми говоримо абсолютно твердо і чітко, що вимагаємо офіційного відкликання рішення Бухарестського саміту 2008 року про те, що Україна і Грузія стануть членами НАТО... коли ми говоримо, що подальше розширення НАТО треба в принципі виключити, коли ми говоримо, що інфраструктуру НАТО та різного роду заходи, які є провокаційними для Росії, треба відкотити на позиції, що існували на момент підписання основного акту Росія – НАТО 1997 року, ми не блефуємо, це наші реальні пропозиції, розуміння цього потрібно впроваджувати всіма силами, і ми цим будемо. займатися", – сказав він.
Також він заявив, що МЗС РФ наполягає на терміновості розгляду цього питання.
Глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що переговори США та Росії щодо гарантій безпеки відбудуться одразу після новорічних свят.
“Зі Сполученими Штатами ми будемо проводити основний раунд переговорів (з питань безпеки-ред.), який відбудеться відразу по завершенню новорічних канікул", — заявив Лавров.
Він додав, що відтягувати переговори є неприпустимим, незважаючи на те, що Росія не висуває ультиматумів у цьому питанні. Лавров підкреслив, що основним переговірником по темі гарантій безпеки з Росією є американська адміністрація.
"Головне, це, як сказав президент, щоб не було балаканини, щоб не замотали наші пропозиції в нескінченній дискусії, чим Захід славиться, і чим він вміє займатися, а щоб був результат всіх цих дипломатичних зусиль. Результат причому в якийсь певний проміжок часу. Ми ніяких ультиматумів не висуваємо", - заявив він.
Глава російського МЗС Сергій Лавров також заявив, що вступ Росії до НАТО неможливий, оскільки "захід не хоче мати порівнянних за впливом суперників" на міжнародній арені.
УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини