"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні стартує міжнародний турнір із мобільних ігор

В Україні стартує міжнародний турнір із мобільних ігор

Red Bull Mobile Esports Open (Red Bull M.E.O.) – це найбільший у світі кіберспортивний турнір із мобільних ігор, у рамках якого змагаються гравці з понад 30 країн. Взяти участь у змаганні може будь-хто – як новачок, так і про-геймер. Від гравців потрібна лише наявність мобільного телефону.

В Україні в рамках Red Bull M.E.O. буде проведено турнір з PUBG Mobile, однієї з найсерйозніших мобільних дисциплін. Український турнір проводиться разом із Федерацією кіберспорту України (UESF).
У PUBG Mobile учасникам належить зібрати загін із чотирьох гравців, знайти найкраще озброєння на карті та пережити всіх опонентів у режимі королівської битви. Команди, що складаються з чотирьох гравців (Quads), стрибають із парашутом на віддалений острів, щоб поборотися до перемоги в режимі "переможець забирає все".
Гравці повинні знайти свою власну зброю, транспортні засоби та припаси, а також перемогти на візуально та тактично насиченому полі бою, що змушує гравців перебувати в зоні гри, яка постійно зменшується. Українські онлайн-кваліфікації розпочнуться вже 4 грудня.
Турнір поділено на три етапи: національні кваліфікації, національний фінал та міжнародний фінал.
В Україні пройде п'ять онлайн-кваліфікацій із 4 до 12 грудня. З кожної онлайн-кваліфікації до фіналу проходить по 4 команди. Національний фінал відбудеться 18 грудня. Найкращі чотири команди Національного фіналу також матимуть право представити Україну в міжнародному європейському онлайн-фіналі Red Bull M.E.O., який відбудеться 20 грудня і призовий фонд якого становитиме 10 000 євро.
Зареєструватися на турнірі можна за посиланням.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини