"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні з'явилися нові внутрішні авіамаршрути

Незважаючи на пандемію, локдаун та "червоні зони", життя в країні не припинилося, і потреба українців у пересуванні не особливо знизилася. А поява нових авіамаршрутів внутрішнього призначення задовольняє людей бізнесу та тих, хто взагалі цінує свій час.

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines у неділю, 21 листопада, почала виконувати рейси за маршрутом Київ (міжнародний аеропорт "Київ") – Запоріжжя; у понеділок, 22 листопада, запускає рейси з Києва до Львова.

"Наша мета – поєднати українські міста. Незабаром ми вийдемо на міжнародний ринок", – повідомив комерційний директор компанії Павло Мізін на прес-конференції у Києві у понеділок.

Рейси до Запоріжжя та Львова Air Ocean Airlines планує виконувати на щоденній основі. Пізніше заплановано старт рейсів за маршрутами Чернівці – Київ, Львів – Дніпро та Львів – Харків.

За словами Мізіна, заповнюваність першого регулярного рейсу Київ – Запоріжжя становила 25% від ємності (22 пасажири). До Львова з Києва вирушить 35 пасажирів, назад - 50.

Відповідаючи на запитання про те, чи була підтримка компанії від держави, її директор Микола Мельниченко зазначив: Air Ocean Airlines - приватна авіакомпанія і досі жодних грошових вливань від держави не було. Авіакомпанія виконує рейси регіональними повітряними суднами Ан-148.

Джерело: Інтерфакс-Україна 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини