"Підтримати"
Новини
Всі новини

Тварини - як люди: тепер їх теж захищає закон

Тварини - як люди: тепер їх теж захищає закон

В Україні набув чинності закон №2351 про захист тварин та посилення відповідальності за жорстокість до братів наших менших. Зокрема, документ передбачає внесення змін до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення. Про це пише Сomments.ua.

Тепер за жорстоке поводження з тваринами каратимуть українців з 14 років. Серед санкцій — позбавлення волі, конфіскація тварин, заборона тримати інших тварин протягом певного часу, штрафи. Суд може засудити до восьми років позбавлення волі. 
Якщо з твариною жорстоко поводилися, то її можуть конфіскувати та заборонити заводити інших домашніх улюбленців на строк до п'яти років. За статеві зносини з твариною каратимуть відповідно до статей Кримінального кодексу. Такі діяння тягнуть за собою покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини. 
За те, що власник собаки чи кота не прибирає екскременти за твариною в парку чи громадських місцях, можуть оштрафувати на суму 10-20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Закон забороняє жорстоко поводитися з тваринами або вбивати домашніх тварин. Застосовувати для вбивства тварин воду, отруту, струм, тобто топити котів, собак та інших тварин. 
Також законодавець вважає, що фотопослуги з дикими тваринами — це теж знущання для них. Не можна дресувати тварин жорстокими способами, використовувати їх для жебракування, навіть якщо це безпритульні тварини. 
Крім того, жорстоким поводженням можна вважати, коли людина залишила тварину в закритому салоні автомобіля, коли температура повітря сягає понад 20 °C тепла та менш як 5 °C тепла.
Карається пропаганда жорстокого поводження, замуровування їх у підвалах, вбивати безпритульних тварин, використовувати методи евтаназії. В законі вказано, що заборонено прив’язувати собаку чи кота й лишати їх без нагляду в громадських місцях.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини