"Підтримати"
Новини
Всі новини

День української писемності та мови

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ​​ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 “Про День української писемності та мови”, повідомляє УНН.

Цьогорічний 21-й радіодиктант національної єдності розпочався о 10:30. Час для відправки готового тексту – астрономічна доба – до 10:30 10 листопада.
Цього року 21-й радіодиктант національної єдності прочитав відомий український письменник Юрій Андрухович, автор тексту. За словами Андруховича, текст диктанту, який називався "Слідом за пам'яттю", - початок його майбутнього нового роману.
В окупованому Криму сьогодні теж писали диктант, повідомляє Крим.Реалії.  У Севастополі, за інформацією кореспондента, диктант писали як діти, так і дорослі. Деякі учасники правильність тексту перевірили відразу - помилки були в основному пов'язані з написанням м'якого знака, вживанням розділових знаків і апострофа.
Також сьогодні кримські активісти приходили до пам'ятника Тарасу Шевченку у прибережній частині Севастополя біля бухти Омега.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини