"Підтримати"
Новини
Всі новини

На Харківщині встановлені табло, що показують швидкість проїжджаючих авто

Інформаційні табло, які показують швидкість проїжджаючих повз транспортних засобів, встановили в Харківській області. Якщо швидкість вище дозволеної, числа світяться червоним, повідомляє Автоньюс.

Інтерактивні радари встановили в Малоданилівській і Циркунівської територіальних громадах з ініціативи місцевих поліцейських офіцерів громад. Пристрої покликані дисциплінувати водіїв, відображаючи реальну швидкість транспорту на конкретних ділянках доріг.
«Руковдство громад підтримало і сприяло встановленню нового покоління контролю швидкісного режиму», - повідомляється на сторінці Поліцейських офіцерів громад у Facebook.
Придорожні табло швидкості в Україні встановлювалися і раніше, до впровадження системи фото-, відеофіксації. Ефект від таких пристроїв неоднозначний - частина водіїв намагається дотримуватися швидкісного режиму, але деякі недобросовісні особи замість зниження швидкості, намагаються ставити швидкісні рекорди. Так, в 2019 році на Столичному шосе в Києві система TruSign зафіксувала проїзд автомобіля зі швидкістю 288 км/год.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме