"Підтримати"
Новини
Всі новини

Економлять на всьому, але все одно на потреби армії не вистачає 7,1 млрд грн

На потреби армії Міністерству оборони на сьогоднішній день не вистачає 7,1 млрд грн. Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Носов під час години запитань до уряду у Верховній Раді, пише Inforesist.

«Що стосується грошової винагороди за вересень місяць, її виплачено на 100%. Щодо нагороди за участь в бойових діях в зоні виконання Об'єднаних сил, вона виконана повністю за серпень», - заявив він.
За словами Носова, військовим, які перебувають на Донбасі, вже заборгували 2,1 млрд гривень одноразових винагород.
«Ми повністю це виплатимо в разі, якщо нам будуть внесені зміни в проект закону про зміни до бюджету за 2021 рік. Тому що в цілому у нас є недолік в грошах в Міністерстві оборони в обсязі 7,1 млрд грн», - додав заступник міністра оборони.
Він зазначив, що для того, щоб виплачувати винагороду всім військовослужбовцям, в тому числі одноразові виплати, Міноборони йде на те, що «економить гроші на закупівлю палива і на виплату премій вищому керівному складу».
Минулого тижня Верховна Рада нарешті схвалила внесення змін до закону про держбюджет на 2021 рік, повідомляє прес-служба апарату ВР. Депутати затвердили розподіл майже 40 мільярдів гривень, отриманих від перевиконання бюджету за доходами. З них 3,8 млрд грн виділено на покриття дефіциту в коштах на виплати військовослужбовцям.
Коли гроші надійдуть військовим - сказати складно.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме