"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дипломатична атака РФ в ООН: звинувачуй в тому, в чому винен сам

Союзна держава Росії та Білорусі розпочала «гібридну інформаційну війну» проти сусідніх країн із звинувачень країн Балтії та України у порушеннях прав людини, провівши онлайн-захід «Країни Балтії та Україна: державна політика дискримінації національних меншин», повідомляє БЕЛТА.

Організаторами заходу на полях поточної 48-ї сесії Ради ООН з прав людини виступили Постійне представництво Білорусі при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з російськими «співвітчизниками» з постпредства Росії.
За словами постійного представника Білорусі при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві Юрія Амбразевіча, у Литві, Латвії, Естонії та Україні національні меншини тривалий час «страждають від етнічного націоналізму».
Білорус Амразвеіч став на захист прав російськомовних громадян, які, за його словами, «становлять значну частину населення згаданих держав».
«Ці люди у тому числі виявляються позбавлені базових громадянських прав, ущемлені у виборчих правах, не можуть працювати держслужбовцями, юристами. Дискримінаційний підхід поширюється і на низку інших сфер, включаючи житло, освіту, охорону здоров'я, доступ до послуг, необхідним для забезпечення адекватного стандарту життя і задоволення культурних прав», - зазначив представник режиму Лукашенка.
Він порадив спеціальному доповідачеві ООН з питань меншин «терміново запросити візит і здійснити його якомога раніше» до вищеназваних країни, щоб переконається у «великих порушеннях прав представників національних меншин».
Заступник постійного представника РФ при ООН Микита Жуков, продовжив лінію білоруського «співвітчизника», звинувативши «деякі західні країни» у небажанні помічати «порушення на власних територіях і у своїх союзників».
«Наш намір - заповнити цю прогалину і представити реальну картину порушень прав людини», - зазначив м Жуков.
Він звинуватив країни Балтії у «тиску на російських і російськомовні медіа, включаючи блокування інтернет-контенту, заборона журналістам на в'їзд в країну, позбавлення їх офіційної акредитації, закриття банківських рахунків, видавлювання російської мови тощо».
За його словами, в Україні «теж є систематичні порушення прав і свобод людини», де «стало регулярною практикою переслідувати політичних опонентів, незалежних журналістів та медіа, громадські організації, які не підтримують владу».
Також, за версією представника держави-агресора, в Україні «залишаються безкарними протизаконні дії радикальних націоналістичних груп» і «має місце зростання расистської і антисемітської пропаганди, ксенофобії», а також ведеться «дискримінація значної частини населення на основі російської мови».


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини