"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як у нацистів у 1941: проект закону про олігархів антиконституційний

Проєкт закону про олігархів суперечить демократії, верховенству права і призведе до погіршення ставлення європейських країн до України. Про це заявив віцепрезидент "Havas Group" (Франція) Стефан Фукс під час виступу на форумі YES в Києві. Він порівняв проєкт закону про олігархів з реєстром євреїв, які у 1941 році створювали пособники нацистів у Франції, повідомляє 5-й канал.

"Такий закон у нас був би антиконституційним, тому що ухвалення закону про занесення особи до реєстру тому, що ви володієте ЗМІ, буде суперечити демократії і верховенству права, тому що ви спрямовуєте його проти конкретної категорії людей. Цей проєкт закону жахає нас. Це однозначно не сприятиме розумінню між Францією та Україною", – заявив Стефан Фукс.
Проєкт закону про олігархів він порівняв з реєстром євреїв, які у 1941 році створювали пособники нацистів у Франції.
"Останній раз ми створювали такий реєстр у 1941 році, коли ми у Франції співпрацювали з нацистами. Ми заснували реєстр для євреїв. Це було жахливо", – додав Стефан Фукс.
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова спрямувала спікеру парламенту Дмитру Разумкову офіційний лист, в якому вказує на невідповідність Конституції законопроєкту №5599 про деолігархізацію.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме