"Підтримати"
Новини
Всі новини

РФ потрапила в черговий скандал: Німеччина звинувачує росіян у втручанні у вибори

Уряд Німеччини звинуватив російські спецслужби у втручанні в вибори в Бундестаг, що повинні відбутися 26 вересня. І тут дуже доречно буде згадати старий-добрий вираз: "Як то кажуть — ніколи такого не було і ось знову". Як передає видання "Коментарі", про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог і блогер Віктор Таран, посилаючись на Сomments.ua. 

Політолог зазначає, цікаво, що звинувачення з боку Берліна пролунали цілком офіційно, а не на рівні здогадок. Німці тепер ображаються на російських спеців, що ті зламують акаунти депутатам і урядовцям, займаються улюбленою справою — поширюють фейки і дезінформацію, дають команду "фас" своїм ботофермам. Іншими словами, діють, як вже неодноразово діяли перед виборами в інших цивілізованих країнах.
Віктор Таран пише, що технологія відпрацьована на відмінно — спочатку російські продають німецьким "друзям" газ, хоча весь цивілізований світ показує докази, до чого все це призведе, а потім з зароблених грошей Кремль платить зарплату фахівцям, які здійснюють атаки на німецьких політиків, які й лобіювали підписання контрактів з Російською Федерацією. 
"Німці в своїй жадібності здається так і не зрозуміли, що з російськими неможливо, ні дружити, ні співпрацювати. І за цю помилку вони вже почали розплачуватися", — написав політолог.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини