"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ринок праці: що українські роботодавці пропонують молоді

Підводячи підсумки першого півріччя 2021 року експерти відстежили тенденцію попиту. У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, кількість вакансій за ключовими профсферам виросло в кілька разів. Очевидно, ринок праці відновлюється після коронакрізіса. Про це пише кадровий портал grc.ua.

Зарплатні пропозиції

У категорії «Початок кар'єри, студенти» на кадровому порталі grc.ua починаються від 6 тис. Грн (50% всіх вакансій категорії, переважна більшість вакансій пропонують роботу торговими представниками в регіональних компаніях). 31% роботодавців пропонують компенсацію від 12 тис. Грн.
Якщо кандидат отримав диплом або ще вчиться на 3-5 курсі провідних вузів України, знає англійську мову не нижче Upper Intermediate і хоче розвиватися в сфері маркетингу, PR, реклами, фінансів, юриспруденції чи логістику, тоді роботодавці готові платити від 18 тис. Грн ( 12% всіх вакансій в категорії «Початок кар'єри, студенти»).
Від 24 тисяч можуть отримувати початківці розробники і стажисти в IT-сфері. Цікаво, що пропозиції роботодавців катастрофічно не збігаються з очікуваннями кандидатів. Більшість з них (54%) не готові розглядати пропозиції нижче 15 тис. Грн.
34% шукають роботу з компенсацією від 23 тис. Грн. Ще 10% хочуть отримувати від 31 тис. Грн. 2% шукають роботу з зарплатою від 40 тис. Грн.

Кращі пропозиції  для молоді

В сфері продажів (22%), консультуванні (16%).
В сфері туризму / ресторанному бізнесі (14%).
Також, в співробітниках у віці від 18 до 30 років зацікавлені роботодавці, які пропонують роботу в таких категоріях: «адміністративний персонал» (6%), «фінанси, банки, інвестиції» (6%) і в сфері IT (6%).
Найменше вакансій для молодих фахівців або студентів в закупівлях (0.5%), сфері будівництва / архітектури (0.5%), юриспруденції (0.4%), автомобільному бізнесі (0.4%) і в сфері страхування (0.1%).

Графік роботи

Найбільше вакансій (56%) відкрито для співробітників на повний робочий день в офісі. Віддалену роботу або гнучкий графік (можливість поєднувати дистанційну роботу із зустрічами в офісі) пропонують тільки 31% роботодавців. У той час як молодь не дуже зацікавлена ​​в роботі з 9 до 18 годин в офісі - більшість претендентів (82%) хотіли б працювати віддалено або приїжджати в офіс 1-2 рази в тиждень.
Також, роботодавці категорії «Початок кар'єри, студенти» шукають активних і готових до ненормованого робочого дня кандидатів (68% пропозицій про роботу). Молодь, навпаки, в своїх інтересах зазначає повагу до особистого часу (46% всіх резюме категорії) і бажання саморозвитку (89%). Також, кожен третій кандидат категорії наголосив на важливості дотримання life-work balance.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме