"Підтримати"
Новини
Всі новини

Олімпіада закінчилася, а унікальні кімоно від японських дизайнерів - залишилися

Група японських дизайнерів представила результати проекту, над яким працювала більше шести років — учасники колективу пошили кімоно в честь кожної з 206 країн, яка бере участь в Олімпіаді в Токіо, відзначає УНН.

Проект називається The Kimono Project. Його мета — познайомити світ з Японією через класичний костюм і зблизити країни, що беруть участь в Іграх.
Автор ідеї — дизайнер Йошімаса Такакура. Він задумав проект у 2014-му, на наступний рік після того, як Токіо оголосили столицею Літніх олімпійських ігор. Такакура придумував дизайн для кожного кімоно, стежив за робочим процесом і збирав гроші на пошиття.
Візерунки на кімоно підбиралися індивідуально для кожної країни: враховувалися культура, історія, клімат, знамениті жителі і визначні пам’ятки.
Найзручніше розглядати наряди на сайті — там вони розбиті по регіонах. У кожного примірника є своя сторінка з описом (але тільки японською).

Кімоно на честь України

“Два дружніх лелеки, типові для країни соняшники з прикрасами у вигляді великодніх яєць, статуя великого князя Київського, який, як кажуть, заснував цю країну, і силует пшениці відображають природу і історію України. Контраст між жовтим і синім кольорами українського прапора надає сильне враження всій роботі”, — йдеться в описі роботи, присвяченій Україні.
Дизайнери також додали, що: “Це виріб є типовим прикладом українського ремесла і прототипом пасхального яйця більш пізнього часу. На срібній основі з серпанком золоті нитки різних кольорів використовуються в якості пряжі для створення тривимірного переплетіння, а вишукана колірна гамма демонструє складний візерунок”.

Всі роботи дизайнерів тут:Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме