"Підтримати"
Новини
Всі новини

ПДЧ в НАТО в обмін на «Північний потік-2»: чим поступитися та що отримати може Україна

Литва запропонувала надати Україні ПДЧ в НАТО в обмін на «Північний потік-2». Також у МЗС Литви заявили, що угода по «Північному потоку-2» - помилка, яка буде дорого коштувати, повідомляє Delfi.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіc заявив, що Україні необхідно надати План дій щодо членства в НАТО в обмін на завершення будівництва "Північного потоку-2". За його словами, угода по "Північному потоку-2" - помилка, яка буде дорого коштувати ЄС.
"Я вважаю, що це помилка, і ця помилка буде дорого коштувати. Бачу можливості виправити цю помилку, якби Україні був запропонований план дій щодо членства в НАТО або відкриття газопроводу, це було б використано як важіль, щоб вимагати виведення російських військ з території України" , - заявив Ландсбергіс.
При цьому глава МЗС Литви підкреслив, що "Північний потік-2" - велика перемога для президента Росії Володимира Путіна.
"За цю перемогу він повинен платити дійсно високу ціну", - заявив міністр.
Нагадаємо, Німеччина та США офіційно оголосили про угоду по запуску "Північного потоку-2". Берлін пообіцяв застосувати санкції проти Росії, якщо вона буде використовувати газ як зброю проти України.
Крім того, Німеччина обіцяє зробити все, щоб угода між Україною і Росією щодо транзиту газу було продовжено ще на десять років.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини