"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як лукавить та виправдовується Путін щодо приєднання Донбасу до Росії

Глава Кремля Володимир Путін нібито не збирається приєднувати окупований Донбас до Росії, а незаконну видачу російських паспортів припинить на українських територіях як тільки ситуація на Донбасі буде врегульована, пише Online.ua.

Російське дипвідомство у Франції опублікувало інтерв’ю переговірника Кремля по Донбасу Дмитра Козака, яке він дав виданню Politique Internationale кілька днів тому. У цьому інтерв’ю Козак зробив кілька досить неоднозначних заяв щодо України. 
Козак запевнив, що незаконне надання російського громадянства українцям не є інструментом або ознакою подальшого включення українського Донбасу до складу Росії. Каже, що це виключно "гуманітарна міра допомоги". 
"Як тільки ситуація на Донбасі буде врегульована, зникне необхідність і в цьому рішенні. Загальний порядок надання громадянства буде відновлений", — підкреслив Козак. 
Він також традиційно заявив, що Москва надає так званим "ЛНР" і "ДНР" тільки гуманітарну допомогу і нібито не надає військову підтримку. 
Що стосується євроінтеграційних планів України, які і стали причиною агресії Росії на Донбасі, то Козак раптово визнав, що наша країна має суверенне право стати членом НАТО і ЄС. І це після того, як Путін називав ці плани України "червоною лінією", перетину якої він не допустить.  
Козак визнав, що це невигідно Росії, яка залишає за собою право "роз’яснити" Україна наслідки політичних і економічних відносин з нашою країною після вступу в НАТО та ЄС. При цьому Козак впевнений, що Україна навряд чи приєднається до Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу "в найближчому майбутньому". 
У Путіна прямо назвали червоною лінією ПДЧ в НАТО для України У ТКГ анонсували подальші дії Зеленського через здачу інтересів України Заходом.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини