"Підтримати"
Новини
Всі новини

Литва оголосила про завершення карантину, але з деякими особливостями

Литва з 1 липня оголошує про завершення карантину. Про це повідомляється на сайті Литовського радіо і телебачення. Однак обмеження в житті литовців все ж будуть присутні.

Коротко можна описати рішення уряду не продовжувати його, супроводжуване дуже чітким попередженням прем'єр-міністра про те, що цей режим повернеться до життя за певних обставин. Якими будуть ці обставини, Кабінет міністрів повинен вирішити через пару тижнів.

І за цей час, в основному, залишиться багато, як і раніше: прикордонний контроль, регулювання господарської діяльності та надання послуг, обов'язкові маски в приміщенні - в тролейбусі, театрі, магазині або поліклініці.

Зокрема, Держкомісія з надзвичайних ситуацій рекомендувала литовській владі не продовжувати карантин, але зберегти режим надзвичайної ситуації. Комісія підкреслила, що кількість нових випадків захворювання продовжує знижуватися, але ризики залишаються, зокрема в зв'язку з поширенням більш заразного штаму "Дельта", передає УНН.

Правила перетину кордону залишаються без змін.

З початку пандемії в Литві на COVID-19 захворіли 278 тис. 689 осіб, видужали 267 тис. 404 людини, померло 4 тис. 381 осіб. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини