"Підтримати"
Новини
Всі новини

Країни G7 оголосили про постачання вакцин Pfizer біднішим країнам

Лідери "Групи семи" в комюніке за підсумками саміту в Великобританії оголосили про старт кампанії з постачання 1 мільярда доз вакцини від COVID-19 біднішим країнам в наступному році, повідомляє Bloomberg.

За даними американських ЗМІ, президент США Джо Байден має намір пожертвувати 500 млн доз вакцини Pfizer в близько 92 країни світу в наступні два роки - 200 млн доз в цьому році, а інші 300 - в першій половині наступного.
Компанія Pfizer буде продавати ці дози Сполученим Штатам за некомерційної ціною, говориться у повідомленні.

* * *

Європейський Союз і США мають намір перетворити COVID-19 на факт історії та створити умови для вакцинації проти коронавірусу двох третин світового населення до кінця 2022 року. Про це у Брюсселі під час пресконференції за підсумками саміту ЄС-США заявив президент Європейської ради Шарль Мішель.
«Ми були єдиними у намірі відправити COVID-19 у історичні книги, але для цього існує лише один шлях – міжнародна співпраця та забезпечення доступу до вакцин усього населення планети. Ми можемо зробити це чотирма шляхами. Перший – це експорт, другий - за допомогою COVAX, третій - шляхом дотацій вакцин і четвертий - через розвиток їх виробничих спроможностей. Наша мета є чіткою – ми хочемо вакцинувати принаймні дві третини світового населення до кінця 2022 року», - наголосив Мішель.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини