"Підтримати"
Новини
Всі новини

Меркель теж захотіла "подивитися в очі Путіну" і домовитися

Риторика канцлера Німеччини Ангели Меркель значно змінилася: вона пропонує не виключати кремлівського лидара з переговорних процесів в ЄС, незважаючи на протистояння інших країн.

Переговори Європейського Союзу з Росією були б корисними по ряду питань, і не в останню чергу можна було б прямо сказати президенту Росії Володимиру Путіну, що кібератаки не є підставою для продуктивних відносин, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Тут, я вважаю, що краще не тільки поговорити між собою, а й вказати на ці речі президенту Росії і сказати, що на такій основі не може бути плідної співпраці ", - сказала Меркель німецьким і французьким законодавцям.

Як відомо, лідери Європейського Союзу в п'ятницю відхилили франко-німецьку пропозицію провести саміт з Росією після того, як Польща і країни Балтії заявили, що це буде неправильним, оскільки зв'язку між Сходом і Заходом погіршуються.

"Відносини між Росією і Європейським Союзом на даний момент насправді не є хорошими, але навіть під час" холодної війни "люди спілкувалися між собою, тому я думаю, що мовчання не сприяє вирішенню проблем", - сказала Меркель.

Але вона додала, що лідери ЄС визначили проблеми, які вони хочуть вирішити з Росією, і доручили чиновникам ознайомитися з форматами умов, при яких можуть тривати переговори з Москвою.

"Це означає, що ми зробили крок вперед, але ми ще не досягли своєї мети", - сказала вона.

Крім занепокоєння ЄС щодо російського впливу на Білорусь і Україну, Меркель назвала роззброєння і майбутнє Сирії та Лівії "питаннями, які потрібно обговорювати з президентом Росії, щоб досягти спільних результатів". 

Джерело: Reuters


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини