"Підтримати"
Новини
Всі новини

Тепер в Україні засудити за злочин можна заочно: рішення підтримало 258 народних депутатів

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок ухвалила в цілому проект закону № 2164 про заочне засудження. Рішення підтримало 258 народних депутатів, передає УНН.
Законопроект пропонує внести зміни до Кримінального процесуального кодексу та визначити, що підставами для оголошення в розшук підозрюваного є підстави, “коли місце перебування підозрюваного невідоме, і коли підозрюваний ухиляється від явки на виклик слідчого, прокурора, слідчого судді або суду за умови його належного повідомлення про такий виклик, і існують обґрунтовані підстави вважати, що він виїхав і/або перебуває в іншій країні або на тимчасово окупованих територіях України”.
Раніше Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував парламенту прийняти у другому читанні і в цілому законопроект №2164.
“Цей проект дає слідчому суду можливість забезпечити проголошену ще на початку 2014 року невідворотність покарання для осіб винних в злочинах проти Майдану”, — сказала генеральний прокурор Ірина Венедіктова
За її словами, законом передбачено розширення переліку законів, які підпадають під категорію заочного розслідування.
“Безперечно, залишаються такі злочини, як повалення конституційного ладу, національної безпеки, фінансування тероризму. Також додаються тяжкі тілесні ушкодження, катування, незаконне позбавлення волі, насильницьке захоплення заручників, дезертирство”, — розповіла Венедіктова.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини