"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вакцинация людей віком від 65 років: два способи записатися

В Україні стартував третій етап вакцинації від коронавірусу – після категорії громадян від 80 років отримати вакцину тепер можуть і люди від 65 до 79 років. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

У відомстві зазначили, що до пріоритетної групи для вакцинації входять люди найбільш похилого віку та з неінфекційними хронічними захворюваннями (серцево-судинними, цукровим діабетом, хворобами органів дихання і нирок).
Записатися на щеплення від COVID-19 можна двома способами:
через сімейного лікаря – він допоможе вибрати конкретну дату і час щеплення і підкаже, як дізнатися найближчий пункт вакцинації;
безпосередньо через пункт вакцинації (загалом їх діє аж 2127) – знайти найближчий можна в списку на інформаційному порталі МОЗ.
Деяким українцям з категорії "65+" вже телефонували сімейні лікарі, з якими вони уклали декларацію, і пропонували записатися на вакцинацію.
Міністерство закликає українців допомогти своїм рідним і близьким записатися на щеплення, оскільки це єдиний ефективний спосіб захиститися від коронавірусної хвороби.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини