"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сигнал для хунти в М'янмі: донори припиняють фіндопомогу через насильство

Японія, яка вважається основним донором фінансової допомоги М'янмі, заявила про припинення допомоги. Про це повідомляє видання Japan Today, яке цитує слова глави МЗС країни Тошіміца Мотегі. Він вважає, що такий крок в М'янмі повинні прийняти як сигнал.
«Яку позицію займає Японія з економічної допомоги? Нової допомоги не буде. Наша позиція - чітка », - сказав міністр.
Цю ж позиція зайняла одна з німецьких корпорацій. Giesecke and Devrien - компанія, яка постачає в країну сировину для виготовлення банкнот. Однак поставки припинилися з-за сили, яку застосовують проти протестувальників, що призвело до смерті сотень людей.
«Ця реакція на триваючі жорстокі зіткнення між військовими і цивільним населенням», - заявила мюнхенська компанія. Вона вже обмежила поставки сировини, витратних матеріалів та компонентів системи для виробництва банкнот в останні тижні.
Держдепартамент у вівторок наказав американським дипломатам і їх сім'ям покинути М'янму в зв'язку з військовим переворотом. Якщо місяць тому американський Держдеп дозволив держслужбовцям залишати М'янму добровільно, то тепер це є обов'язковою умовою. Залишитися можуть тільки ті дипломати, чия робота критично необхідна.
Нагадаємо
Заворушення в М'янмі почалися 1 лютого. З тих пір і до сьогоднішнього дня в країні загинули 535 протестувальників.
1 лютого в М'янмі військові захопили владу і заарештували президента. Представники армії пояснили це масштабними фальсифікаціями на минулих в листопаді 2020 виборах.
Після цього в країні почалися протести, які тривають і донині. В ході зіткнень гинуть люди, також тривають арешти.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини