"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пацієнт має право на безкоштовні лікувальні послуги у стаціонарі

У Національній службі здоров’я розповіли про те, що входить у перелік послуг в межах пакетів стаціонарної допомоги. Там повідомили, що пацієнт має право на перелік безоплатних послуг: інструментальні та лабораторні обстеження, забезпечення знеболення та медикаментозну терапію; лікарський та медсестринський догляд; лікарські засоби з Нацпереліку основних, харчування. Про це повідомляє пресслужба НСЗУ.

"Лікування у стаціонарі, що надається в межах пакету “Стаціонарна допомога дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій”. Госпіталізація включає: профілактику, діагностику, лікування (в тому числі медикаментозне), медичну допомогу вагітним з ускладненим перебігом вагітності, медичну реабілітацію в гострому періоді", - йдеться в повідомленні.

У НСЗУ додали, що якщо пацієнту призначено планову або ургентну операцію, передбачену пакетом “Хірургічні операції у стаціонарних умовах”, то до безоплатних медичних послуг за цим пакетом входить увесь перелік з пакету “Терапевтичні госпіталізації” та додатково: операція зі знеболенням; інструментальні та лабораторні обстеження; післяопераційний моніторинг пацієнта.

Нагадаємо

Національна служба здоров’я з 1 липня 2021 року адмініструватиме програму реімбурсації інсулінів. Рецепт на інсуліни буде винятково електронним, а маршрут пацієнта – зрозумілішим.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини