"Підтримати"
Новини
Всі новини

Із збитків у прибуток: кенійські фермери збирають і продають сарану

В даний час Кенія бореться з одними з найбільш руйнівних навал сарани за десятиліття, але місцеві жителі вирішили перетворити збиток в прибуток. Стартап «The Bug Picture» платить 50 кенійських шилінгів за 1 кг комах. У період з 1 по 18 лютого в рамках боротьби з шкідниками було зібрано 1,3 тонни сарани, повідомляє Reuters.

«The Bug Picture» співпрацює з жителями центральної частини Кенії, зібраних комах висушують і перемелюють, перетворюючи їх в багатий білком корм для тварин і добрива для ферм. Стартап займається ділянками площею 5 га і менше, збір комах проходить в районах, не придатних для обприскування, оскільки поруч живуть люди.

Схожий проект здійснюється в Пакистані під контролем державного Пакистанського ради сільськогосподарських досліджень. Сарану збирають вночі при світлі смолоскипів, коли вона спить на гілках рослин.

Незвичайні погодні умови, посилені змінами клімату, створили сприятливе середовище для росту популяції сарани, яка знищує посіви по всій Східній Африці і в районі півострова Сомалі.

Потепління морів викликає більше дощів, а циклони, що розносять рої на великі відстані, стають все сильніше і частіше. Зграї здатні долати до 150 км в день і можуть містити від 40 до 80 млн особин на 1 кв. км.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини