"Підтримати"
Новини
Всі новини

Краща в світі охоронна система - українська Ajax Systems: відкрито завод на 1000 робочих місць

Український виробник бездротових охоронних систем Ajax Systems відкрив у Києві другий завод, який займається виробництвом двох видів датчиків відкриття. Ці датчики реагують на ознаки злому дверей або вікна приміщення. У цьому році на цьому заводі компанія планує працевлаштувати 150 чоловік, а в наступному році штат планують розширити до 1000 співробітників, пише LIGA.Бізнес.

"Ми вирішили відкрити її (виробничий майданчик, - ред.) На Бориспільській, де вже існує великий виробничий кластер. Таке розташування дозволить нам залучити більше співробітників з Лівого берега", - заявив CEO Ajax Systems Олександр Конотопський.

На новому заводі проводиться комплектування, складання, контроль якості та упаковка продуктів. Також тестується 24-годинний режим роботи.

"В майбутньому планується переклад всіх ділянок на графік 24/7", - заявив Богдан Демчишин, директор виробництва Ajax Systems.

Ajax Systems - український стартап і великий європейський виробник бездротових охоронних систем, створений в 2015 році. На кінець 2019 року системи компанії були встановлені у 400 000 користувачів в 93 країнах. Штат компанії становив 807 співробітників. У 2017 році на лондонській виставці IFSEC охоронна система Ajax була визнана кращою в світі.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини