"Підтримати"
Новини
Всі новини

Битва за борщ: Клопотенко оголосив перемогу України

Відомий український ведучий і кулінар-реформатор Євген Клопотенко домігся того, щоб борщ офіційно зареєстрували в Україні як національне блюдо, пише Obozrevatel. Про це зірка повідомив на своїй сторінці в Instagram, заявивши, що хоче запатентувати на світовому рівні: борщ - це українська страва.

"Подія наробила галасу через те, що борщ – це не просто страва. Це частина української ідентичності та наша національна цінність. Потужний культурний феномен, відповідь на питання "що об'єднує українців і відрізняє їх від інших націй". 6.10 ми не просто сказали про те, що борщ – український. Ми вчинили опір Росії та її пропаганді, і нас підтримав світ. Хто не знав, у Росії вірять, що борщ – це їхній національний суп. Сусідам після всіх новин трохи стало зле і мені написали з російського ТБ. Я відмовився з ними розмовляти, тому що не збираюся підкидати інформаційне паливо в їхню машину пропаганди. Це все – тільки початок. Ми ще поговоримо про борщ й Україну зі світом, але вже на вищому рівні. Перший інформаційний етап добігає кінця. Далі буде. Ми переможемо!" – написав у фотоблозі зірка.

Раніше Клопотенко в гостях у "Рандеву" висловився про те, чому український борщ називають російською стравою. Крім того, зірка розвіяв міф російської пропаганди, яка намагалася український борщ приписати до досягнень Росії.

"На 120% борщ український, навіть на 170% він український. Радянський Союз "забрав" собі страви інших націй, і потім, коли Радянський Союз розпався, Росія нібито як спадкоємиця Радянського Союзу, всю їжу приписала собі. Сказали, що "це ж було в Радянському Союзі, так і борщ наш. Але є одна прикольна штука, я коли її знайшов, зрозумів, що вже і не треба нічого доводити. Один із засновників радянської кухні Похлебкін. Ти відкриваєш його, а він такий радянський пропагандист, і там є просто одне речення: "Борщ – це українська страва". Все", – говорив Клопотенко в інтерв'ю.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини