"Підтримати"
Новини
Всі новини

Глобальний план ООН з протидії коронавірусу передбачає 33 млн доларів для України

Глобальний план гуманітарного реагування Організації Об'єднаних Націй для боротьби проти COVID-19 передбачає надання допомоги у розмірі 33 мільйона доларів Україні. Про це повідомив у Facebook речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

"Глобальний план гуманітарного реагування для боротьби проти COVID-19, про який сьогодні оголосив Генсек ООН, передбачає допомогу й Україні. Сума допомоги складатиме 33 млн доларів", - повідомив Ніколенко.

З його слів, мова йде про реалізацію гуманітарних проектів у східних регіонах по обидві сторони від лінії розмежування за такими напрямами:

- заклади охорони здоров’я;

- продовольча безпека та товари першої необхідності;

- особи похилого віку та люди з інвалідністю;

- дистанційна шкільна освіта.

"Найбільш незахищені категорії українців мають мати засоби для лікування та мінімізації негативного впливу коронавірусу", - зазначив він.

Зі слів речника, Генсекретар ООН планує залучити 2 млрд доларів для стримування поширення COVID-19 у країнах Південної Америки, Африки, Близького Сходу та Азії.

План дозволить забезпечувати доставку необхідного лабораторного обладнання й медикаментів, встановлення додаткових станцій для персональної гігієни, проведення інформаційних кампаній про особистий захист та захист оточуючих від вірусу.




Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини