"Підтримати"
Новини
Всі новини

Геращенко підозрює оптовиків в невиправданому завищенні цін на продукти харчування

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко передав до Антимонопольного комітету аналітичну інформацію про звищені ціни на продукти харчування та овочі під час карантину. Про це він повідомив у Facebook.

“Передав голові Антимонопольного комітету Юрію Терентьєву аналітичну інформацію про оптові компанії, які дозволяють собі різко і необгрунтовано підвищувати ціни на продукти харчування та овочі, які складають основу продуктового кошика простих українців”, — написав Геращенко.

Геращенко зауважив, що в Україні достатньо запасів зерна, круп, цукру, для того щоб багато місяців забезпечувати прожиток українців.

“Очікую початок антимонопольних розслідувань АМКУ за фактами різкого, необґрунтованого завищення цін на продукти першої необхідності, що могло стати результатом змови великих оптовиків”, — зазначив Геращенко.

Також він опублікував аналітику по завищенням цін для того щоб ЗМІ і суспільство могло контролювати хід та результати розслідування.


* * *

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення міністерству економіки здійснювати моніторинг цін на продукти в умовах карантинних по боротьбі з епідемією коронавируса. Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів.

"Уряд дасть доручення визначити і в разі потреби оновити перелік продуктів соціального призначення. Міністерство економічного розвитку має провести моніторинг цін на такі продукти, які є товарами першої необхідності, щоб виключити можливість спекулятивного зростання цін на них", - сказав Шмигаль.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме