"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені назвали каву, що особливо корисна чоловікам

Дослідження, проведене відділом епідеміології та профілактики інституту IRCCS Neuromed (Італія), показує, що три або більше чашок кави, приготованого по-італійськи, в день, можуть знизити ризик раку передміхурової залози. Протипухлинну дію підтверджено також лабораторними експериментами.

Учасники експерименту проживали в італійському регіоні Молізе. За добровольцями стежили в середньому 4 роки. Вчені оцінювали рівень споживання кави і паралельно фіксували випадки раку простати.

Дослідження показало: у чоловіків, які випивали в день три чашки кави, приготованої по-італійськи, або більше, ризик раку передміхурової залози виявився зниженим на 53%. Докази протипухлинної дії італійської кави були отримані і в ході лабораторних експериментів. Фахівці вважають, що справа в кофеїні.

До речі, професор Масато Тсутцуі з Університету Рьюкі вважає: міцну каву повинні пити все, хто хоче мати здорові і еластичні судини. За словами фахівця, кава сприятливо впливає на серцево-судинну систему організму, зокрема, на невеликі кровоносні судини.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини