"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як уберегти дітей від перетворення на "даремний клас"

Як зазначає The Guardian, недавно викладач Єврейського університету в Єрусалимі Ювал Ноа Харари зазначив, що штучний інтелект призведе до формування «даремного класу».

«Коли сучасним учням виповниться 40-50 років, все, що вони вивчали в школах і коледжах, буде нерелевантно. Щоб мати роботу і не випасти з реальності, потрібно постійно перевинаходити себе знову і знову, швидше і швидше», - вважає Харарі.

За даними EdTechXGlobal і IBIS Capital, до 2020 року інвестиції в освіту і навчання досягнуть $ 252 млрд. Значна частина цих коштів піде на перетворення існуючої освітньої моделі, яка об'єктивно застаріла. Через 4 роки тільки в Британії виникне попит на 2,3 млн співробітників, що володіють цифровими спеціальностями. При цьому за статистикою компанії Intel, всього 10% шкіл пропонують хоч якесь навчання роботі з комп'ютером.

У цих умовах виграшною може виявитися стратегія Google, яка запустила відкриту освітню платформу Project Bloks для навчання дітей інформатики з 5 років.

Щоб зрозуміти, як зміниться ринок праці в найближчі роки, можна ознайомитися з рейтингами професій майбутнього. Серед них міські фермери, наномедікі, фахівці з голографічної телепортації і ветеринари для роботів. Цінуватимуться соціальні інтелект, гнучкість, підприємницька жилка і здатність швидко і безперервно навчатися.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини