"Підтримати"
Новини
Всі новини

Тепер у нас є 12 стандартів освіти для бакалаврів і магістрів

Міністерство освіти і науки затвердило 8 стандартів бакалаврського рівня вищої освіти та 4 - магістерського, які були узгоджені Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Накази про затвердження відповідних документів підписано 24 квітня 2019 року.

"Стандарти вводяться в дію з 2019/2020 навчального року. Тому їхні вимоги повинні бути враховані вузами при розробці нових освітніх програм і навчальних планів. У той же час, затверджені раніше документи вищих навчальних закладів щодо освітнього процесу залишаються в силі і діють до завершення навчання тих студентів, які були зараховані до затвердження відповідних стандартів. Однак заклад самостійно приймає рішення про оновлення вже існуючих освітніх програм відповідно до стандартами тому", - сказано в повідомленні.

Крім того, наголошується, що норма стандартів про визнання і трансфер кредитів ЄКТС, отриманих в рамках попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) (прийом на навчання до закладів вищої освіти на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим терміном навчання) буде застосовуватися під час вступної кампанії 2020 року.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини