"Підтримати"
Новини
Всі новини

Олег Винник проти "1 + 1": справжнє протистояння або майстерний піар?

Скандальний сюжет на "1 + 1", в якому кумир українських жінок співак Олег Винник випадково втратив свою загадковість після того, як журналісти ТСН побували в рідних краях зірки, став причиною скандалу, який ось уже тиждень не сходить з інтернет-сторінок і ТВ- сюжетів. Продюсер співака навіть, похапцем, зробив в Фейсбуці гучну заяву про те, що Винник припиняє всі зв'язки з телеканалом і взагалі буде судитися.

Правда, наступного дня продюсер передумав і приїхав на телебачення, з рішучістю в очах намірившись пояснити, чому виявилася такою жахливою цілком невинна ситуація з нещасним селом Красний Кут, куди їздила знімальна група, щоб дізнатися, звідки родом виконавець, який зумів завоювати любов мільйонів жінок.

І так стало регулярно тривати щодня: пінг-понг, гра, в якій кожна сторона додавала пару-трійку нових незначних фактів, підігріваючи до подій певний інтерес.

І всім стало добре: піднявся рейтинг переглядів або прослуховувань не тільки у телевізійників і Винника, а й у тих, хто скористався цією інформацією. Ось і ми зараз - ви ж теж нас прочитаєте, еге ж?


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме