"Підтримати"
Новини
Всі новини

Потап і Настя задали шанувальникам загадку

Потап і Настя люблять інтригувати своїх шанувальників, підкидаючи їм їжу для роздумів про свої взаємини. То вони оголошують, що розпався дует, то раптом показують, що пара вже разом... ось-ось... майже... Чи вже? Зараз українські ЗМІ обговорюють чи зіграли таємне весілля в Америці Потап і Настя Каменських.

Традиційно особисте життя улюблених виконавців хвилює шанувальників нітрохи не менше ніж їх творчі успіхи.

Днями бурю обговорень і домислів викликав знімок Насті Каменських з Потапом. Пара з'явилася на фото в обручках.

Знаменитий дует проводить свої зимові канікули в Маямі разом з друзями. Незважаючи на те, що творчі шляхи співачки і продюсера вже рік як розійшлися, вони залишилися в чудових стосунках і проводять разом вікенд.

З самого початку появи дуету на сцені їм пророкували роман. І чуткам цим абсолютно не заважали ні дружина Потапа, ні його новонароджена дитина.

А коли в 2016 році продюсер розповів про те, що давно розлучився з дружиною, шанувальники вирішили, що незабаром музична пара оголосить про свої стосунки, розповідає сайт storiesfromlife

На питання про розлучення в одному інтерв'ю музикант говорив:

«Чому ми не афішували, що вже давно не подружжя? Та якось часу не було, ми багато працювали... Але зараз у нас вже різне особисте життя, і пора розповісти про це...»

Каменських своє особисте життя не афішувала ніколи. Для 30-річної співачки кар'єра стоїть на першому місці, і вона вважає, що переривати її для того, щоб відчути щастя материнства - неправильно.

Вона впевнена, що коли настане відповідний момент, зможе поєднати сім'ю і роботу. Про своє особисте життя вона обіцяла розповісти, як тільки настане відповідний для цього момент.

Нові плітки викликав знімок дуету в Інстаграмі, на якому чітко видно обручку на пальці Насті. Але ж ще до нового року його там не було. При цьому співачка не намагається приховати обручку від камери.

«Та не секрет, що вони давно пара, про це всі знають», «Настя вже не знає як донести до громадськості, що вона з Олексієм пара. Фотки з ним виставляє. Кільце в камеру показує», «У Насті обручка», - пишуть дописувачі в коментарях.

Так чи було таємне весілля Насті Каменських і Потапа в Майамі? Самі зірки поки відмовчуються. А ви як думаєте?


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме