"Підтримати"
Новини
Всі новини

5 тварин, які здатні лікувати людей

5 животных, которые способны лечить людей
Ні для кого не секрет, що деякі тварини володіють унікальними здібностями. У природі багато чого досі не зрозуміло вченим, і доводиться задовольнятися лише здогадками.

Якщо ви любите цікаві факти про тварин, тоді пропонуємо вам чудову добірку дивовижних здібностей братів наших менших.

Перед вами топ 5 тварин, які лікують людину. Зрозуміло, однозначно стверджувати корисний вплив на людину можна тільки кажучи про хімічні речовини, що виробляються тваринами. Наприклад, це може бути молоко, мед, зміїна отрута і т. п. Все інше відноситься до області відносного знання.

Тварини, які лікують

Отже, дослідження міжнародної групи вчених біологів підтвердили факт здатності тварин лікувати людей. Пропонуємо вашій увазі топ 5 таких тварин. До них належать коні, собаки, кішки, бджоли і змії.

Коні

Коні здатні надавати приголомшливий вплив на людину. Це відомо з глибокої давнини. При формуванні опорно-рухового апарату рекомендується «співпраця» з кіньми. Більш того, наркозалежні та алкоголіки мають багато шансів на реабілітацію при спілкуванні з цими тваринами.
Top-5-zhivotnyih-kotoryie-lechat-Loshadi
Зазначається, що різні травми і поранення також швидше заживають, якщо ви проводите час з кіньми. Залишається тільки додати, що коні поміщені в топ 5 тварин на перше місце не випадково.
Та ж дослідницька група підкреслила, що лікування за допомогою тварин тільки зараз почала освоювати прогресивна галузь медицини. Мабуть, що за цим стоїть велике майбутнє.

Собаки

Собака – друг людини. І навряд чи хтось буде сперечатися з цим твердженням. Цікаво, що саме собаки допомагають хворим, які страждають депресіями різних форм.
Top-5-zhivotnyih-kotoryie-lechat-Sobaki
Доведено, що наші чотириногі товариші сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної системи людини. Можна також додати, що собаки мають непрямий плідну вплив на своїх господарів.
Адже підйом рано вранці для вигулу вихованця має масу позитивних нюансів. Ще є відомості, що собаки здатні чути онкологічні захворювання на ранніх стадіях. Ось тільки незрозуміло, яким чином вони передають ці відомості людині!

Кішки

Кішки являють собою вічних опонентів собакам. Відомо, що світ ділиться на два табори: кошатніков і собачників.
Top-5-zhivotnyih-kotoryie-lechat-Koshki
Отже, кішки можуть лікувати своїх господарів від різних психічних розладів. До речі, тут не можна не помітити одну особливість: у людей «з привітом», як правило, є ціла зграя котів. Хто знає, може такі громадяни підсвідомо тягнуться до цих чудових твари?
Цікаво, що кішки рятують людей від неврозів і депресивних станів. Навіть нетривале перебування поруч з ними нормалізує тиск, стабілізує серцебиття, а також відновлює порушення травного тракту.
Саме кішки вважаються універсальними тваринами-лікарями. До слова сказати, лікування за допомогою кішок називається фелінотерапія.

Бджоли

Бджоли також відносяться до топ 5 тварин, здатних лікувати. Але їх вплив опосередкований. Всім відомо, що мед – це один з найбільш досконалих продуктів на землі. Не вистачить і статті, щоб перерахувати всі хвороби, які зцілюються медом.
Top-5-zhivotnyih-kotoryie-lechat-Pchelyi
Прополіс і бджолину отруту давним-давно використовують у медицині, як найцінніші складові препаратів природного походження.

Змії

На 5 місці знаходяться змії, також побічно лікуючі людину. Так-так, Вам не почулося! При всій абсурдності такої заяви, саме зміїна отрута застосовується як найважливіша складова при створенні препаратів, мазей і гелів, що допомагають відновленню суглобів та судин.
Top-5-zhivotnyih-kotoryie-lechat-Zmei
Так що, як бачите, змії також приносять багато користі для медицини незважаючи на те, що їхня отрута буває смертельно небезпечною в дикій природі.

Це, мабуть, весь перелік братів наших менших, який нещодавно був представлений науковим співтовариством. Топ 5 тварин, що лікують людей – це далеко не повний список. Однак він демонструє найбільш яскравих представників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини